Automobilio kondicionierius ne tik komforto suteikiantis įrenginys, tačiau priskiriamas ir prie pasyviojo saugumo elementų. Manoma, kad kondicionierius turi būti privalomas visuose naujai parduodamuose automobiliuose.

Karštą dieną automobilyje be kondicionieriaus pakyla Jūsų kūno temperatūra ir sulėtėja reakcija.

Norint efektyviai kontroliuoti automobilio salono temperatūrą ir drėgmę, būtina, kad kondicionavimo sistema veiktų nepriekaištingai visais metų laikais. Užtikrinti tinkamą kondicionavimo sistemos veiklą ,periodišką reikia atlikti kondicionieriaus patikrą ir pildymą.

Tuo gali pasirūpinti automobilių servisas „RIPAS“!

Nauji automobiliai per pirmus du metus praranda apie 20-30 % freono iš sistemos ir tai yra normalu. Automobilių servisas „RIPAS“ Jums rekomenduoja bent kas 2 metus daryti kondicionavimo sistemos patikrinimą. Tikrinant kondicionavimo sistemą išsiurbiama sena alyva ir freonas, patikrinamas sandarumas, užpilame sistemą nauja alyva ir nauju freonu. Visa tai gali atlikti tik patyrę specialistai, šis procesas atliekamas gramų tikslumu, tiek kiek reikalauja Jūsų automobilis.

Po užpildymo atliekamas kondicionieriaus patikrinimas, kokios temperatūros oras yra pučiamas. Jei sistema yra nepakankamai sandari ieškoma sistemos nuotėkio.

Natūralu, kad automobiliui senstant nuotėkis tik didėja, atsiranda nuotėkis per radiatorių, tarpines, vamzdelius, drėkintuvą ir panašiai. Sistema sugenda ir dėl nekeisto sausintuvo nuo automobilio pirkimo.

Jei automobilio kondicionieriaus siurblys neišsijungia reiškia sistema yra nesandari ir reikia remonto. Nustatant gedimą reikia surasti prakiurusį vamzdelį, jį išimti ir suvirint. Atlikus vamzdelio virinimą, daromas pakartotinas sistemos patikrinimas.

Dažnai būna reikalingas kondicionieriaus siurblio remontas bei sistemos remontas arba keitimas.

Kaina priklauso nuo kondicionieriaus sistemos dydžio.

Gedimai yra labai įvairūs, nes tai pakankamai sudėtinga ir brangi sistema.

AUTOMOBILIŲ SERVISE „RIPAS“ ATLIEKAME:

  • automobilio kondicionieriaus pildymas;
  • kondicionierių remontas;
  • kondicionieriaus montavimas;
  • salono vėdinimo sistemos remontas;
  • automobilio salono šildymo sistemos remontas Kaune.